Looking For Anything Specific?

BET Ödülleri'ne Beyonce damga vurdu | Beklentiler.com


Black Entertainment Television (BET) Ödülleri sanal bir törenle gerçekleştirildi. Humanitarian (İnsancıl, Yardımsever) Ödülü'nü alan dünyaca ünlü yıldız Beyoncé, yaptığı konuşmayla törene damga vurdu.

"Hepimize ilham veriyorsun"

Ödülünü ırkçı sistemin değişimi için savaşan insanlara adayan Beyoncé, "Sesiniz duyuldu ve sizden öncekilere çektikleri zorlukların boşa olmadığını gösterdiniz. Şimdi yapmamız gereken bir şey daha var ve bu da, oy vermek. Hepinizi harekete geçmeye çağırıyorum. Değişmeye ve ırkçı eşitsiz sistemi değiştirmeye devam. Hayatınız buna bağlıymış gibi oy vermelisiniz, ki zaten buna bağlı" ifadelerini kullandı.

Beyoncé'ye ödülünü veren ABD'nin eski First Lady'si Michelle Obama "Kraliçe" olarak tanımladığı Beyoncé için "Bana ve hepimize ilham veriyorsun" dedi.

Beyoncé ve Jay-Z'nin 8 yaşındaki kızı Blue Ivy de WizKid ve Saint Jhn'in yer aldığı şarkı ile ilk BET Ödülünü aldı. Şarkı, 2019'da The Lion King (Aslan Kral) film müziği olarak bestelenmiş, şarkıyı Beyonce ve Blue Ivy WizKid ve SAINt JHN adlı şarkıcılarla birlikte seslendirmişti.


Etiquetas: ödül,ırkçılık,mücadele,Black Entertainment Television,BET Ödülleri,ünlü,yıldız,şarkıcı,yardımsever,insancıl,Humanitarian,film,müzik, beyonce,Michelle Obama,Blue Ivy
Fuente: www.kadinvekadin.net

Kommentar posten

0 Kommentare