Looking For Anything Specific?

Çağatay Ulusoy sevgilisiyle balık avına çıktı | Beklentiler.com


TRT'nin Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu alacak yeni dizisinde başrolü üstlenen Çağatay Ulusoy, temmuz ayında başlayacak çekimler öncesinde sevgilisi Duygu Sarışın'la birlikte tatile çıktı. Yeni dizisi için sakal uzatan Ulusoy, bu haliyle ilk kez görüntülendi.

Yeni yelkenlisini denize indirdi

Yeni aldığı yelkenli teknesini Marmaris-Bozburun'da denize indiren ünlü oyuncu, geçtiğimiz salı günü sabah saatlerinde sevgilisiyle beraber bota binerek balık avına çıktı. Bota binen Ulusoy, dümeni Duygu Sarışın'a teslim etti. Sarışın gaz pedalına aniden yüklenince sinirlenen Ulusoy, "Ne yapıyorsun? Balıklar kaçtı” diyerek, tepki gösterdi.

Balık tutamayınca…

İkili sürekli şakayla karışık tartıştı. Teknesine botu bağlayan Çağatay Ulusoy, "Ben hayatımda böyle düğüm görmedim. Nasıl bağlamışsın?” diyerek, sevgilisine sitem etti. Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın, romantik tatillerinde balık tutamayınca yakınlardaki restorandan bir şeyler aldı. Yeni rolü için kilo alan ve sakal bırakan Ulusoy'un karaya çıkarken sevgilisine "Beni bu halde kimse tanımaz” dediği duyuldu.


Etiquetas: çağatay ulusoy,duygu sarışın,tekne,yelkenli,tatil,magazin,balık avı,romantik
Fuente: www.kadinvekadin.net

Kommentar posten

0 Kommentare