Looking For Anything Specific?

Korkularınız hayatınızı yönetmesin | Beklentiler.com


Düşündüğümüzün aksine, içsel olarak yarattığımız sorunları dışarı çıkarmamak, yaşamımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Hayatımızı zorlaştıran korkularımızın ve fobilerimizin başında ise son zamanlarda koronavirüs ile birlikte ortaya çıkan 'Korona Fobi', ülke topraklarının yüzde 93'ünün deprem bölgesinde yer almasından dolayı unutmamız gereken 'Deprem Korkusu' geliyor.

Hipnoz ile aşılabiliyor

Yaşanılan olaylar, bilinçaltımızda yaralı, hasarlı duyguları tetikleyebiliyor. Uyku kalitesinde bozulma, yoğun bir endişe, panik, hayata tutunuşumuzun zayıflaması, günlük hayattan kendimizi soyutlamamız gibi belirtilerin ortaya çıktığı bu duygu durumunu kendimizi ortaya çıakrdığını belirten Bilinçaltı Uzmanı Lily Lale Yılmaz, "Bireylerin onlarca korku ve fobisi var. O yüzden kabullenip çözüm aramamız gerekiyor. Örnek vermek gerekirse biz deprem ülkesinde yaşıyoruz bu sorun ile yüzleşip çözmemiz gerekiyor. Kişiler, hayatlarını ele geçiren bu korkudan kurtulmak için ise birçok yönteme başvuruyor. Bu noktada ise hipnoz tekniği ön plana çıkıyor. Hipnoz seanslarının en başarılı olduğu dallardan biridir korku temizleme. Bilinçaltında korkunun oluştuğu ana gidilir. Orada hala canlı duran olayı dönüştürdüğünüz an gözlemlenen sorunlar ortadan kalkar” ifadelerini kullandı.


Etiquetas: korku,hipnoz,bilinçaltı,fobi,korona fobi,koronavirüs,deprem,korku temizleme,olay,gözlem,psikoloji,deprem korkusu, Lily Lale Yılmaz
Fuente: www.kadinvekadin.net

Kommentar posten

0 Kommentare