Looking For Anything Specific?

Prens Harry ve Meghan Markle Kraliyet Ailesi'ni anlatacak | Beklentiler.com


Kraliyet Ailesi'nden ayrımalarının ardından ABD'ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle'ın, kraliyet ailesi hikayelerini anlatmak için bir ajansla anlaştığı iddia edildi.

1 milyonluk anlaşma

Majesty dergisinin genel yayın yönetmeni Ingrid Seward, Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin 1 milyon sterlinlik anlaşma yaparak, kraliyet ailesi yaşantılarının ayrıntılarını anlatacaklarını iddia etti.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Harry Walker şirketiyle bir anlaşma imzaladığı öne sürüldü. Daha önce Obama çifti, Jane Goodall ve Oprah Winfrey ile birlikte çalıştığı bilinen şirket kendisini, 'dünyanın önde gelen konuşmacı bürosu' olarak tanımlıyor

Kraliçe ve Prens Philip'in biyografilerini yazan Seward, The Mirror gazetesine verdiği röportajda, "Hiç kimse onlardan cinsiyet eşitliği ve çevre meselelerini duymak isemiyor. Harry ve Meghan, altı sıfırlı paranın hakkını vermek için kraliyet ailesi hakkında bazı hikayeler anlatmak zorunda kalacaklar" ifadelerini kullandı.


Etiquetas: iddia,magazin,yaşam,kraliyet,kraliyet ailesi,obama,şirket,konuşmacı,biyografi,Majesty,dergi, Prens Harry,Meghan Markle
Fuente: www.kadinvekadin.net

Kommentar posten

0 Kommentare